Vítáme Vás! Při objednávce nad 2000kč - doprava zdarma. Registrovaní 5% sleva!

Novinka z Ameriky! LBLA: Lashbox Los Angeles - Řasy ve stylu LA

LASHBOX Los Angeles

Dovolujeme si Vám představit naprostou novinku na českém trhu, která k nám dorazila až z dalekého Los Angels. Pokud chcete Vaši aplikaci řas posunout k dokonalosti, tak je pro Vás LBLA jasná volba. Značka LBLA v sobě kouzlí jednoduchost a neskutečný objem. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a seznamte se s touto novinkou na vlastní oči.

 

Jednoduchá a rychlá aplikace

Produkty na prodlužování řas značky LBLA: Lashbox Los Angeles slibují zkrácení doby lepení, prodloužení životnosti řas a perfektní objemný efekt za každých podmínek. V nabídce tak můžete najít rychleschnoucí lepidlo na řasy, primery, čističe, řasy v několika variantách i pomůcky na lepení (pinzety, zvětšovací brýle či kartáčky na pročesávání řas).

 

Kašmírové řasy s dokonalou jemností

Značka LBLA se pyšní kašmírovými řasami, které jsou velmi jemné, hebké a lehké jako pírko. Tvar i délka jsou udělány přesně tak, aby dokonale splynuly s okem a zároveň vytvořily perfektní efekt panenkovských řas. Oproti běžně dostupným řasám jsou měkčí a přirozenější. V balení dokonce najdete o 25 % více řas, než u ostatních výrobců.