Vítáme Vás! Při objednávce nad 2000kč - doprava zdarma. Registrovaní 5% sleva!

LASHBOX Lace it up D 10-12-14

Neohodnoceno
Novinka
Snímek obrazovky 2024 04 16 081221

V krabičce se nachází trsy o délkách 10 - 12 - 14mm v zatočení D

Barva: černá
32 segmentů v krabičce
60 vláken v jednom segmentu
Veganské, bez krutosti

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
430 Kč
Skladem (2 ks)

Náš nový systém aplikace řas pod a nad řasy se snadno aplikuje a poskytuje pohodlné, bezchybné a dokonale přilnuté řasy - které vypadají jako prodloužené. Každý segment řas Lace it Up je vlastním malým mistrovským dílem dokonale sladěných vysoce kvalitních vláken - předpřipravených právě pro vás. Vyrobené s měkkým bavlněným páskem a připevněné lepidlem na řasy profesionální kvality, které zajišťuje pohodlí a delší nošení. Kvalita jako z domácího salonu!

Tento systém vyžaduje speciálně vytvořené lepidlo pro správnou aplikaci a nošení řas Precision Duo Bond, abyste dosáhli vzhledu a dlouhého nošení, které si zasloužíte!

Řasy Lace It Up jsou určeny k aplikaci zespodu a přes přirozené řasy, nikoli na pokožku jako tradiční pásky. Lze je nosit 3 až 7 dní v kuse s minimální údržbou, což znamená, že jste se právě stala svou vlastní umělkyní řas! Tento systém vám společně zajistí přizpůsobitelné sady řas za kratší dobu a za mnohem méně peněz. Dovolte si být kreativní a kombinujte natočení, délky a textury řas nebo použijte naše praktické "mapy řas", které vám pomohou vytvořit konkrétní vzhled. Jednoduše aplikujte délku a natočení navržené v mapě na každou oblast očí a získejte konečný vzhled, který donutí i prodlužovače řas přemýšlet, jestli máte prodloužené řasy!

Součástí systému je speciální lepidlo na řasy, které se nanáší jako řasenka a bezchybně slepí každý jednotlivý trs. Ve spojení se speciálně vytvořeným aplikátorem můžete tyto řasy aplikovat jen za trochu více času, než kolik zabere běžná řasenka! Pozvedněte své řasy na novou úroveň a nechte je promlouvat s řasami Lace It Up, vaším malým sexy tajemstvím!

Barva: černá
32 segmentů v krabičce
60 vláken v jednom segmentu
Veganské, bez krutosti
Délky v mixech - krátké (8 mm, 10 mm, 12 mm) střední (10 mm, 12 mm, 14 mm), dlouhé (12 mm, 14 mm, 16 mm).
Kadeř: D - kudrnaté, C - měkké kudrliny
Hedvábné vlákno

Kód Kód: 1403
Jméno značky: LASHBOX
Kategorie: NALEPOVACÍ ŘASY

přihlašte se k odběru newsletteru

INSTAGRAM @LASHBOXLA