Poštovné již od 59kč. Při objednávce nad 2000kč je poštovné ZDARMA!

Nový obchod v Ostravě

V nové ostravské prodejně koupíte i řasy z Los Angeles

Líbí se vám americké krásky, závidíte jim dlouhé bohaté řasy a často se zamýšlíte nad tím, proč se za oceánem prodává taková kosmetika, která u nás není příliš často k dostání? Pak si naplánujte cestu do Ostravy. Otevírá se tam totiž nový obchod, který nabídne spoustu lákavých beauty výrobků včetně řas Lash Box LA z Los Angeles.

Lash stylistky a kosmetičky si často objednávají zboží z daleké Ameriky a různých zahraničních e-shopů. Nakupují ve velkém, a tak se jim to vyplatí, případně mají své dodavatele tohoto druhu zboží. Co ale může dělat běžná žena, která by si také chtěla pořídit pěkné řasy, tavicí kleštičky, profesionální lepidlo či pinzetu, jako používají ty nejlepší stylistky? Zajet na nákup do Ostravy.

Už od března na ulici Veleslavínova 1022/4 

Nový obchod v Ostravě zaměřený na prodej řas a souvisejícího zboží se poprvé slavnostně otevírá 4.3.2019. Sídlí na ulici Veleslavínova 1022/4 a vydat se sem můžete každý pracovní den v době od 8:00 do 16:30. Stihnete to tedy i po práci. Kromě prvotřídního zboží zde narazíte také na zkušené lash stylistky, které vám rády poradí, co a proč se bude hodit přesně pro vaše potřeby.

Veškeré zboží značek Lashboxla, Beautier, Bodybe Scrub a Rituals

Jaké zboží je přesně v kamenném obchodě k mání? Objevíte zde vše, co je k dispozici na e-shopech Beautier.cz a Lashboxla.cz. Jde tedy o řasy, kartáčky, kulmy či štětečky na řasy, lepidla apod. Nabízí však také prodej vlasů na prodlužování a kosmetiky. Narazíte zde na výrobky české kosmetické značky Bodybe Scrub a také bytové doplňky Rituals. Obchod nabízí zboží vysoké kvality, které se neprodává úplně běžně na každém rohu. Nakoupí zde jednotlivci, ale i přímo lash stylistky, jež potřebují doplnit svůj sortiment řas a dalšího vybavení.

Personál nového obchodu už se na vás těší, přijďte se podívat a prozkoumat kosmetické výrobky a řasy těch nejlepších značek.

přihlašte se k odběru newsletteru

INSTAGRAM @LASHBOXLA