Vítáme Vás! Při objednávce nad 2000kč získáte dopravu zdarma

LASHBOX ODSTRŇOVAČ 15ml

Neohodnoceno

Jemný odstraňovač lepidla pro citlivé oči

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
599 Kč
Skladem (1 ks)

Tento jemný odstraňovač lepidla je určen pro citlivou pokožku a oči. Pomáhá odstranit slepené řasy šetrnějším způsobem než kdykoli předtím a je dokonale vyvinutý pro ty, o nichž je známo, že mají citlivou pokožku nebo oči, aby zůstal na řasách, aniž by klientovi stékal do očí. Tento krémový odstraňovač s velmi slabým zápachem jemně a snadno rozkládá lepidlo na prodloužené řasy pro snadné a bezbolestné odstranění prodloužených řas.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro profesionální použití. Pro dosažení nejlepších výsledků naneste odstraňovač na řasy a nechte jej na nich působit 10-15 minut, než z nich prodloužení opatrně sundáte. Pokud se řasy neodstraňují snadno, nechte je před odstraněním ještě 5-10 minut působit. Před umytím očí nezapomeňte odstranit veškerý přebytečný krém. Nesmí přijít do kontaktu s očima, víčky nebo pokožkou. Pouze pro použití na řasy a prodloužené řasy. Pokud dojde ke kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Pro dosažení nejlepších výsledků se nikdy nedotýkejte očních víček přípravkem na odstranění prodloužených řas.

Použití: Spodní řasy přilepte pěnovou páskou nebo gelovým polštářkem jako při aplikaci řas. Naberte trochu přípravku Gentle Adhesive Remover pomocí mikro tamponu nebo kartáčku a položte jej na jednorázovou paletku. Požádejte klientku, aby měla zavřené oči, a naneste přípravek Gentle Adhesive Remover hojně na slepenou část prodloužených řas, přičemž dbejte na to, aby odstraňovač obklopil každou prodlouženou řasu, aniž by se dotýkal kůže na víčku. Nechte 10-15 minut působit a poté pomocí mikro tamponu nebo pinzety jemně sundejte prodloužení z přírodních řas. Pokud řasy nejdou snadno sundat, počkejte dalších 5 (až 10) minut a pokračujte v odstraňování. Po odstranění všech prodloužených řas pokračujte odstraněním všech zbývajících zbytků přípravku Gentle Adhesive Remover pomocí mikrokartáčků. Po odstranění veškerého viditelného odstraňovače řas umyjte řasy a oči šamponem na řasy a důkladně opláchněte.

 
VAROVÁNÍ: Pouze pro profesionální použití. Používá se pouze na řasy. Při styku s očima důkladně opláchněte. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
Kód Kód: 345
Jméno značky: LASHBOX
Kategorie: APLIKACE

přihlašte se k odběru newsletteru

INSTAGRAM @LASHBOXLA